| kitty00 a întrebat:

Am unghiile putin lungi insa, vreau sa ma feresc de ruperea lor. Vreau sfaturi in aceasta privinta.Multumescwinking.Funda dupa ce incerc si aflu rezultatele

Răspuns Câştigător
| Pisicutaaaa a răspuns:

La mine a facut minuni Farmec Lotiunea aceea cu vitamina b5 o gasesti la farmacie si la plafar. Eu am dat 6 lei pe ea. Ai grija cum o folosesti prima saptamana te dai zilnic, iar in a doua saptamana te dai de 2-3 ( pe saptamana). Si ai grija sa iti protejezi cuticulele cu crema sau ulei pentru ca ti le usuca foarte tare.
Bafta! Astept fundita pentru ca stiu ca e foarte buna lotiunea numai sa ai grija cum o folosesti happy Iti reamintesc SA NU TE DAI PE CUTICULE.

| kitty00 explică (pentru Pisicutaaaa):

Daca dau pe cuticule ce mi se intampla? Si apropo am impresia ca iti dau funda din prima pentru ca si eu ador Farmec.Folosesc multe produse de la ei.

| Pisicutaaaa a răspuns (pentru kitty00):

Pai aceasta lotiune usuca foarte tare cuticulele. Si eu m-am dat de cateva ori si mi lea uscat foarte tare, ma ustura si mi se crapase foarte tare. Apoi am oprit putin tratamentul si m-am dat cu crema, iar din fericire peste cateva zile mi-am revenit si am revenit si la tratament! big hug

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lotiunea de la farmeclove struck! si incearca sa iei vitamine de la Alevia pentru par si unghiilove struck sunt foarte bune si ieftinehappy pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia suplimente de calciu si minerale si foloseste lotiunea de la farmec cu vitamina b5. Intareste unghiile dar trebuie folosita de 2 ori pe saptamana si in primele 2 saptamani zi de zi. Dupa ce se usuca te poti da cu oja dar ai grija sa nu atingi zgarieturile /taieturile cu ea pentru ca o sa simti durerea pana in os. Costa 5 lei.

Fundabatting eyelashes? E ca si cum mi-ai da un os, as sti ca am facut ceva binebatting eyelashes puppy dog eyes.

| Farmec a răspuns:

Iti recomandam sa folosesti lotiunea pentru tratarea unghiilor din gama Farmec (http://farmec.ro/......-192.html) Prin conţinutul bogat în Vitamina B5, loţiunea revitalizează şi întăreşte unghiile. Aplică pe suprafaţa unghiei, având grijă să protejezi cuticulele cu ulei.
În prima săptămână se folosește zilnic, după care se aplică de 2-3 ori pe săptămână.
Se poate aplica peste loțiune și un lac colorat.

| Pisicutaaaa a răspuns (pentru Farmec):

Nu e adevarat se aplica pe unghia curata! Si nici dupa aceea nu poti sa aplici oja.