| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut baieti care au suvite albastre sau care si-au decolorat parul, e normal pentru un baiat?

7 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Desigur ca nu! Nu este normal pentru baieti!

| NoooooNaMe a răspuns:

Mie nu mi se pare normal nici la o fata... Adica, asa te-a lasat Dumnezeu, de ce ar trebui sa iti fac schimbari?

| Eastwood a răspuns:

Logic ca nu e normal, se strica parul ca si la fetele care se vopsesc, ca sa iasa in evidenta, se vopsesc, in privinta suvitelor sunt putin de acord!

| Ursulica123456789 a răspuns:

Da asa e la moda

| BiuL a răspuns:

E normal adica fiecare are dreptul sa isi poarte parul cum doreste fara a fi judecat de cei din jur...

| dianainsta01 a răspuns:

Arata dezgustator din punctul meu de vedere...

| Ella27 a răspuns:

Nu e normal.