| DaciaRomania a întrebat:

Am văzut că nunta lui Ianis Hagi a fost într-un cort. Fără aer condiționat, toți mureau de cald! Cum așa ceva?

Răspuns Câştigător
| Giulia911 a răspuns:

Casa de piatra!

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce mare grija ai de ei? Nu aveau bani de AC.

| gabicoo a răspuns:

Ăia au murit de cald o după-amiază. Noi murim de căldură în apartamente. Lor nu le pasă de noi! Nouă de ce ne-ar păsa de ei?

| johnnny123 a răspuns:

Săracii milionari de la nunta lui Ianis Hagi, au murit de cald într-un cort. Chiar trebuie să-ți faci griji pentru confortul lor? Eu sunt convins că dacă le era prea cald le-au dat voie să iasă, nu i-au ținut închiși acolo ca pe refugiați într-un container.

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru johnnny123):

Vai ce invidios ești. Vei rămâne un nefericit

| DaciaRomania explică (pentru johnnny123):

Pai când ai atâția bani faci nuntă astfel, să mori de căldură?

| johnnny123 a răspuns (pentru DeMicUnCălător):

Voi rămâne un nefericit pentru că nu mă interesează că niște bogătași au transpirat puțin la o nuntă de fițe?

| johnnny123 a răspuns (pentru DaciaRomania):

1. Mă îndoiesc că nu s-a gândit nimeni la confortul lor și că au avut niște condiții oribile. Nunta a fost la Domeniul Știrbei, deci au avut suficient spațiu să se refugieze de căldură. În plus, există soluții de scădere a temperaturii și într-un cort.

2. Chiar dacă au avut niște condiții oribile (ceea ce nu e cazul), nu i-a obligat nimeni să fie acolo sau să rămână acolo mai mult decât au vrut.

3. De ce trebuie să le port de grijă unor oameni care au venit acolo ca să se rupă în figuri și să discute următoarea afacere?

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru johnnny123):

Da. Invidia te oprește să te bucuri pentru alții

| johnnny123 a răspuns (pentru DeMicUnCălător):

Aham... Să înțeleg că tu experimentezi un adevărat extaz când vezi niște oameni cu averi mai mult sau mai puțin licite spărgându-se în figuri la o nuntă.

În cazul ăsta, te sfătuiesc să nu te uiți la nunta aia din India care a costat 600 de milioane de dolari. Este posibil să faci un infarct de la prea multă bucurie.

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru johnnny123):

Eu văd doi tineri fericiți.

| johnnny123 a răspuns (pentru DeMicUnCălător):

Dacă doar atât ai văzut, e posibil să suferi de "vedere în tunel". Este o problemă oculară care se manifestă prin pierderea vederii periferice și îngustarea câmpului vizual.

| wildthing a răspuns:

De-aia n-am dormit eu azi-noapte...de grija nuntii lui Hagi.winking

| Yaesmin a răspuns:

Și eu îs gata să mă mărit. Cineva doritor?