| mydarkestdays a întrebat:

Am vazut in mai multe seriale de adolescenti ca fetele au niste suvite de par colorate, dar care au cumva "aplicate" peste ele niste linii negre si se vede foarte misto. am vazut la aria montgomery din pretty little liars si rebekah din the vampire diaries. aveti careva idee ce sunt suvitele astea, cum se fac si unde se gasesc?

2 răspunsuri:
| kubetttyy a răspuns:

Se pot face cu spray pentru par (care se duce dupa cateva spalari), cu ceva vopsea semipermaneta de pe bestial.ro sau cu extensii pe care poti sa tile comanzi de pe net. Sper ca te-am ajutatbig grin

| daniellle1997 a răspuns:

Http://www.ebay.co.uk/......0393446982
cred ca te-am ajutat asta e un sait din anglia poti sa comanzi de acoolo in alta partea n-am idee