| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut la un supermarket ca o sticluta, cu pompita, de la gliss daca nu ma insel, roz...are si matusa mea a zis ca este un balsam uscat care se da inainte de pieptanare....este bun? ingrasa parul? l-a folosit cineva? daca se poate sa imi spuneti si pretulhappy

Răspuns Câştigător
| missClumsy a răspuns:

Eu il am pe ala galben pentru varfuri despicate. E bestial! Pe langa faptul ca pieptanatul nu mai e deloc o problema( in cazul meu era de groaza) parul ramane matasos si stralucitor. In alta ordine de idei contine keratina lichida care iti protejeaza parul de aerul uscat de la foehn. Nu ingrasa parul, mie mi s-a parut ca il mentine curat o zi in plus. E mult mai bun decat balsamul obisnuit.

| anonim_4396 explică (pentru missClumsy):

Si daca cumpar balsamul acesta sa renunt la balsam obisnuit? :*

| missClumsy a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am asa am facut.Acum depinde de par.Renunta o perioada si vezi efectele. Te descurci tu, esti fata mare. :*

| anonim_4396 explică (pentru missClumsy):

Am intrebat pentru ca am inceput sa folosesc elseve arginine resist sampon si balsam si sunt bune... oricum o sa continuu sa il folosesc dar o sa il clatesc foarte bine cu mai multa apa si dupa pe parul aproape uscat o sa aplic acest spray! multumesc:* ai primit fundawinking

5 răspunsuri:
| missClumsy a răspuns:

A! E in jur de 15 lei.

| anadark84 a răspuns:

Se foloseste pe par umed. Mie mi-a placut (chiar imi stralucea parul dupa ce ma dadeam cu el), iar mirosul e fenomenal.
De asta vorbesc eu:http://3.bp.blogspot.com/......ay-par.JPG