| T30D0RA a întrebat:

Am vreo 2 perechi de blugi care nu imi mai plac si vreau sa ii fac scurti. Stiti ceva tutoriale?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Nu ai nevoie de tutoriale. Ia blugii pe tine, trasează de unde vrei să-i tai cu o bucată de cretă sau un creion, dă-i jos şi taiei frumos.

| DeepInDarkness a răspuns:

Ce e asa greu sa ii tai? Daca nu iti place cum raman dupa taietura, intoarce marginea de jos peste blug si coase-o la capete, si ai niste pantaloni care ii gasesti in magazine, dar facuti de tine :-p

| GabiiHaș a răspuns:

Ia o foarfeca, inchide ochii si taie laughing