| mdmcorii a întrebat:

Aparatul RELAX&TONE este util? Adica intr-adevar tonifiaza muschii si inlatura grasimea?

Răspuns Câştigător
| Miralfn a răspuns:

Nu. Il am de cateva luni, doar 3 saptamani am reusit sa ma fac cu el seara de seara, apoi a intervenit plictiseala; il folosesc o zi da, una ba. Sunt mai relaxata, dorm mai bine, nu ma mai foiesc noaptea, dar de topit grasimile nici vorba.

1 răspuns:
| BBg a răspuns:

Nuuu. cea mai mare minciuna.Am si eu si este vai de el.Bani prapaditi degeaba. Te sfatuiesc sa nu cumperi asa ceva.
Funda?