| DaciaRomania a întrebat:

Ar fi suficient de elegantă această împletitură pentru a merge la o nuntă (18 ani)?

https://i.pinimg.com/474x/2a/9e/b0/2a9eb0963c435d9c9ebfa 5f780c40a71.jpg

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este. Dar e posibil sa nu mai ai bani de dar la nuntă.

| DaciaRomania explică (pentru darrio2007):

Adică?

| darrio2007 a răspuns (pentru DaciaRomania):

Esti grea de cap, scuze!

| DaciaRomania explică (pentru darrio2007):

Poate explici...

| darrio2007 a răspuns (pentru DaciaRomania):

Era doar o glimă. In sensul ca poate fi scumpă.

| DaciaRomania explică (pentru darrio2007):

Dar nici nu trebuie să plătesc pentru așa ceva. Am pe cine sa mi-o facă gratis

| samiZiciPompier a răspuns:

Arata putin ca un robot cu AI in el, parerea mea.

| DaciaRomania explică (pentru samiZiciPompier):

E o împletitură făcută pe manechin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai timp liber nu gluma sa faci așa ceva...

| DaciaRomania explică (pentru suntserios):

Din păcate chiar nu e făcut de mine

| KovacsB a răspuns:

Daca un barbat observa cum ai parul impletit inseamna ca ai sanii mici.

| simplaexsistenta a răspuns:

Faina. Merge, daca iti place

| DontActLikeMe a răspuns:

Da, este ok si chiar e draguta.

| newaccountbye a răspuns:

Hei! Suntem in 2024 și acea coafura pare de anii 2015-2016 și nu îți recomand deloc! Dacă vrei ceva actual, să arăți bine și să te avantajeze, mai ales ca ai o vârstă frumoasă, acum se poartă părul drept(întins cu placa) sau pentru ceva mai elegant niște waves/bucle lejere!

| Ioana06i a răspuns:

Eu aș fi optat spre o coafură cu Bucle, gen Coc cu bucle sau niște Bucle lejere, pe păr desfăcut...Și plus de asta, Buclele oferă întotdeauna un aspect mai elegant, din punctul meu de vedere!

| Ocreștină a răspuns:

Aceasta este înțelepciunea, sfatul lui Dumnezeu și porunca: vezi Bibliaortodoxa.ro, Întâia Epistola Soborniceasca a Sfântului Apostol Petru, capitolul 3, versetele 3 și 4.

| dianaajutor a răspuns:

E frumoasă dar îți recomand o împletitură, nu două. Este mai elegantă și mai "matură". Dar acum mergi cu ce vrei, să îți placă!