| KaRioKa a întrebat:

Ar merita sa-mi iau o paleta de machiaj cu 120 de culori? ca aceasta http://paletutze.blogspot.com/2010/10/paleta-120-de-culo ri.html voi ce credeti v-ar placea? A-ti folosi-o?

Răspuns Câştigător
| missoriginal a răspuns:

Da, arata chiar foarte bine.Am si eu una asemanatoare doar ca la mine se da mai mult cu ele fratiorul meu decat minelaughing
Sunt pigmentate si au calitate.Merita sa o cumperi deoarece ai o paleta foarte variata de culori si poti face niste combinatii extraordinare.
Te pup``

6 răspunsuri:
| marycroitor a răspuns:

Da, foarte mult.am vazut ca sunt mate si sidefate.sunt frumoase

| Renes a răspuns:

Da ar merita foarte mult, si daca calitatea e foarte buna, tine si 1-2 ani.

Bafta!

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Hmm, eu nu ma machiez, dar ca sa-ti dau un sfat:iati-o.are culori frumoase, felurite, se pot asorta usor una cu cealalta respectiv cu imbracamintea, si (cred)ca te tine mult timp, fiind o investitie buna in viitorul aspectului tau.

| Amelya02 a răspuns:

Da, cu siguranta merita acele palete!
Dar nu le cumpara online, mai degraba dintr-un magazin de cosmetice, sau dintr-un mall!

| Lysa_Lys_1997 a răspuns:

Cu siguranta trebuie sa ti-o iei este frumoasa

| soctav a răspuns:

Buna.
Eu sunt proprietarul linkului de mai sus.
Exista cateva sute de comentarii pe blogul meu cu toate informatiile de care ai nevoie. Sunt si bune si pigmentate, nici nu se strang pe pleoapa. Singurul inconvenient ar putea fi dimensiunea in comparatie cu geanta unei domnisoare. Cat despre de unde sa cumperi, te asigur ca online preturile sunt cele mai mici iar din punct de vedere al calitatii, toate trusele de 120 de culori sunt practic identice, indiferent cine le vinde si ce a scris pe ele.