| passion a întrebat:

Are cev adaca merg la solar si is data cu fond de ten?

9 răspunsuri:
| love44katyp a răspuns:

Tu ce crezi... e sa de greu sa te demachezi?

| carina_2391 a răspuns:

Tu ce crezi... e sa de greu sa te demachezi?

| trololololol a răspuns:

Ah, cum ai putea sa te deplasezi de acasa pana la solar fara fond de ten, sa nu arati tu pefecta pentru paparazzi? Imposibil asa ceva.
Probabil ca iti tii si cureaua pe tine ca sa iti ramana o zona nebronzata de forma D&G

| Ea12345 a răspuns:

Indicat este sa te demachiezi inainte, poti risca arsuri sau iritatii ale pielii de pe fata.happy

| dadaina a răspuns:

Da poate avea deoarece unele produse cosmetice pot cauza reactii nedorite cand te expui radiatiilor UV. Mai bine renunta la solar...iti imbatraneste pielea si iti semnezi singura contractul cu cancerul de piele care nu neaparat apare in tinerete...

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O sa te bronzezi cu pete si o sa faci mai repede cancer de piele de la combinatia arsura plus chimicale din fondul de ten.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La solar nu te duci machiată deoarece după ce ai să te demachezi pielea feţei nu este bronzată şi o să arăţi foarte urât.
Asta vrei?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai normal ca are...ca nu te bronzezi pe fata daca iti este acoperita cu o tona de fond de ten

| aumih16 a răspuns:

laughing doamne fereste! normal ca te demachiezi fata dragalaughing