| salampesistem a întrebat:

Are ceva daca dupa solar ma dau cu autobronzant?big grin stiu ca nu afecteaza [prea multlaughing] dar dupa daca ma duc iar la solar se mai pune bronz pe mine?big grin

4 răspunsuri:
| maftei a răspuns:

Nu are legatura una cu alta.Te poti duce la solar daca te dai cu crema autobronzanta, dar atunci cand te duci la solar trebuie sa ai pielea curata fara dus, creme ca sa se prinda bronzul frumos.Deci poti sa te dai si dupa solar cu acea crema ca nu are nimic

| albina a răspuns:

Iti vei distruge bronzul obtinut la solar daca te dai cu autobronzant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu uita de cancer de piele happy

| kitty_2836 a răspuns:

Vai tiiahee hee chiar ieri am fost si eu la solar.da nu cu autobronzant.e o prostie chestia aia straight face iti lasa numai pete.mie una nu`mi place.prefer solar si atat laughing