| afrodita3333 a întrebat:

Are ceva daca ma vopsesc la 3 zile dupa ce m-am facut cu nuantator?

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Nu are nimic, dar nu va prinde corect si cand cade nuantatorul va cadea si vopseaua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum nu are nimic, atata timp cat deja te-ai facut cu nuantatorul. Dar te sfatuiesc mai intai sa iti scoti nuantatorul sau sa astepti sa cada si abia apoi sa te vopsesti. Altfel vei avea suvite cu parul tau natural in locurile in care ti-a disparut nuantatorul.

O zi placuta.

| dianainsta01 a răspuns:

Nu cred ca poate sa iti afecteze in vreun fel parul. Dar ai grija sa fie de aceeasi culoare, sa nu te trezesti dupa aia cu o surpriza...