| hamster a întrebat:

Are cineva costum de baie care sa acopere putin zona intima(adica nu numai slip si nici ceva un sal imens, ceva pe de-asupra slipului )? nu stiu un slip cu volana se dragute, sau un fel de fustita de jumate de palma

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| alexandru_7164 a răspuns:

Nup

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea_5313 a răspuns:

Da,esarfa aceea care se leaga deasupra chilotului se numeste pareo.De fapt, e o esarfa.o gasesti pe plaja, la magazine si o poti purta si pe cap si pe umeri.Cum vrei tu.Sunt foarte practice si dragute.
http://trendzone.ro/pareo-avon-senses-esarfa-draguta-i89496