| andreea_5162 a întrebat:

Are cineva idee de cum m'as putea imbraca in club si cum mi'as putea aranja parul?big grin vreau sa fie ceva mai spectaculos sa pot atrage usor atentia:d

5 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Buna, Andreea. Un prim sfat: nu iti lua dresuri plasa - sunt urate si demodate. Daca vrei sa atragi atentia nu trebuie sa iesi neaparat din tipare, ci trebuie sa fii sigura pe tine, si sa nu uiti de atitudine, fara de care tinuta (oricat de spectaculoasa ar fi) nu are nici un farmec. Inspira-te de aici atat in privinta vestimentatiei: http://www.divahair.ro/moda/stil_de_vedeta/tinute_vedete_saptamana_modei_ cat si in ceea ce priveste machiajul: http://www.divahair.ro/frumusete/make_up. Spor in toate sa ai!

| alexaaa a răspuns:

Deinde si de gustul fiecaruia. o tinuta bine potrivita trebuie sa fie de asemenea si comoda.nu cred ca cineva s-ar imbraca cu ceva daca nu s-ar simti comodwinking(cel putin nu eu). pai ai putea incerca sa combini o rochita mai scurta(dar nu foarte) neagra, cu niste ghetute cu toc, apoi cu niste accesori ff bine alese.sau pereche de blugi stramti, niste ghetute sau pantofi cu toc si un maiou care sa iasa in evidenta(si evident accesoriile). iar pentru par depinde si cu ce iti sta bine.il poti face cu placa sau ti-l poti face ondulat(dar sa arate impecabil). cam atata...in fond e o tinuta pentru club nu pentru nuntawinkingdistractie placuta!

| roxanabarosana a răspuns:

Pai parerea mea este ca ai putea sa iti iei niste strampi plasa cu niste pantaloni din aceea foarte scurti de preferat luciosi si un corset ceva sau un maieu mulat cu decolteu generos, de culoare alba.in picioare ai putea sa iei niste cizme pana la genunchi sau sandale. distractie placuta

| adytzoi a răspuns:

Te duci pe centura, te uiti cu ce is imbracate alea si te imbraci identic... o sa atragi atentia garantat