| AlexandraPiti a întrebat:

As dori niste informatii despre luxury casting & models agency Ploiesti! Daca se tin de cuvant si cam cum sta treaba.

2 răspunsuri:
| gabrriela a răspuns:

Cu siguranta se tin de cuvant sa iti i-a taxa de inscriere dar de sunat cam uita sa te sune...
Poti arunca o privire si aici :
http://www.max-media.ro/......herie.html

| Sukaru_Cipryano_1992 a răspuns:

Bai cei din Ploiesti nu stiu nimic de ei dar cei din constanta sunt de cuvat adica au zis ca ma suna si mam sunat am fost la ei la agentie dde vreo 2 ori si am inceput cursurile acum nu stiu ce sa zic de cei din Ploiesti