| kagome_8372 a întrebat:

As dori niste sfaturi. Vreau sa ma tund in acest stil :
http://s3.amazonaws.com/......1_1280.png
Eu am parul cam slabut si fata ovala. Credeti ca mi-ar sta bine?
Este aceasta tunsoare o tunsoare " bob "? [ doar intrebam pentru ca vreau sa stiu cum sa-i spun coafezei sa ma tunda :)) ]

Răspuns Câştigător
| Asdffd a răspuns:

Si eu am fost tunsa tot asa.ti-ar sta bine dupa parerea mea pentru. ca am foarte multa exp[maicamea e coafezaoh go on] si aia din poza are putin parul ondulat. ti-ar sta foarte bine mai ales ca ai fata ovala te va face funky.dar in acelasi timp si sensibila.da deci e ok. chiar nu am nimic de comentat. tunsoarea este bob cu ceafa goala cu breton mediu:d

4 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Eu zic ca ti-ar face fata mai mica decat pare, mai ales cu bretonu ala.nu stiu ce sa zic :-?
Tunsoarea bob este cam asa http://media.roportal.ro/upload/Image/_iulie_2010/bob/bob4.jpg :D

| MariMariMari3 a răspuns:

Cum sa spun ti-ar sta bine am o prietena cre a avut aceeasi intrebare si ii sta perfect.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta foarte bine...

Pai sunt mai multe feluri de tunsori bob daca scrii pe google image tunsoare bob iti da de mai multe feluri mai bine ii explici cum arata tunsoare asta.

| Ramonaaaa a răspuns:

Nu cred ca ti'ar sta bine.Ca sa aarate parul asa trebuie sa ai mult volumbatting eyelashes>