| kagome_8372 a întrebat:

As dori niste sfaturi. Vreau sa ma tund in acest stil :
http://s3.amazonaws.com/......1_1280.png
Eu am parul cam slabut si fata ovala. Credeti ca mi-ar sta bine?
Este aceasta tunsoare o tunsoare OARECUM " bob "? [ doar intrebam pentru ca vreau sa stiu cum sa-i spun coafezei sa ma tunda =)) ]

Răspuns Câştigător
| DMuffin a răspuns:

Nu este o tunsoare "bob" deoarece parul este taiat drept pe cand la "bob" este mai lung in fata.Trebuie sa.i spui coafezei ca vrei sa ai parul putin mai lung de barbie, tuns drept si dretonul sa fie ca o "arcada"daca pot spune asa.Eu una cred ca se potriveste mai oricui tunsoare asta cu exceptia cazului in care umerii tau sunt mari(atunci i.ar scoate in evidenta intr.un mod neplacut). Sper ca te-am ajutathappy

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Cred ca oricui i se potriveste bob-ul! Scoate poza la imprimanta si arata-i coafezei sa te tunda exact ca in poza.