| anonim_4396 a întrebat:

As dori o idee cum sa ma imbrac maine. nu imi stiu ce sa iau pe mine laughing (baiat)laughing dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| pissicutza29 a răspuns:

Poi eu cred ca are fi bine un tricou alb.sh niste blugi negri sau albastri.Acum depinde c culoare preferi.Sau daca esti amator al tricourilor albe.ar fi dragut un tricou albastru sau negru.Bafta.Cv vot?puppy dog eyespuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| 93ely a răspuns:

Ai vreo ocazie speciala?laughing) stai aksa in pijamale cel mai bine laughing)

| Heys a răspuns:

Trcou roz; Blugi cu bretele si evantual o camasa cu maneca scurta peste tricou dar din aceea cu model asimetric.

| KikuriShibata_9919 a răspuns:

Tenisi, blugi, topless. laughing

| TinkodeSlacker a răspuns:

O sapcalaughing
Niste Boxeri
Si Sosete Lungilaughing
Si app sa nu uitam de ciocate
O pereche de ochelari 3d si esti Crazy Looplaughing