| PeAcE a întrebat:

As dori sa aflu mai multe pareri de la persoanele care au folosit Clean and Clear. E bun de ceva sau nu? Te scapa intr-adevar de punctele negre?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fie foarte clar, punctele negre ies numai prin stoarcerea lor după o baie de aburi pentru a ieși ușor la suprafață. După ce ai stors toate punctele negre aplici acest tonic pentru a preveni, nu le scoate din piele!
Pa, pa.

| AdeeLinee a răspuns:

Buna.Am folosit si eu toate produsele Clean and Clear pentru puncte negre si nu numai, insa fara nici un efect si totusi am avut un dezavantaj... datorita folosirii regulate a acestor produse am foarte multe puncte negrecrying

| madaa a răspuns:

Pentru mine nu este eficien chiar d eu luna le folosesc si in fiecare zi regulat si nu sunt multumita cel mai multumita am fost si sunt de nivea clean deeper funcioneaza 100% dart nu mi-am mai cumparat deoarece nu am mai gasit se vand foarte repede laughing) crede-ma functioneaza si nu iti trebuie toata gama eu una ma faceam doar cu gelul de curatare zilnic si functiona happy si nici nu irita

| Ciprian a răspuns:

Este foarte bun si eficient. Si te scapa de punctele negre in cel mai scurt timp.

| Doo a răspuns:

Si eu am folosit.Nici un efect

| Irynushca a răspuns:

Am incercat si eu dar nici un efect...
o zi, doua tine da pe urma iti apar mai multe