| Crs a întrebat:

As dori sa imi fac un blog de beauty, in care sa postez diverse articole, machiaje, modele de manichiuri, etc facute de mine. dar nu stiu cum sa fac sa am cititori. sa devina un mai cunoscut.

7 răspunsuri:
| Crs explică:

Crystinutsa.blogspot.com acesta este blogul. sunt la inceput. o sa postez cat mai multe articole. care sper sa va placa. astept comment sau chiar sa urmariti blogul :*

| pwp a răspuns:

Il pui pe pagina ta de TPU, pui o intrebare cu el pe TPU, il postezi pe facebook, il dai mass la toata lista!

bye-bye

| CM7YRE a răspuns:

Incearca site-uri de trafic gen http://trafic-site.ro/

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Buna!
Pai in primul rand incearca sa iti faci cont pe facebook si sa i dai Like. Apoi roaga-ti prietenii sa faca la fel si asa, blogul deine popular.

Sper ca te-am ajutat. O zi buna!

| MillzBya a răspuns:

Ai putea de exemplu sa postezi linkul pe pagina de facebook, hi5 etc daca ai, sau chiar la statusul de la messenger. Sau de asemenea ai putea chiar sa'l pui aici pe TPU happy...nu stiu, ma gandesc ca ar trebui sa'l arati tuturor carora poti mai intai si, daca este intr'adevar bun crede'ma, o sa aiba succes la mai multa lume happy (nu uita descrierea la link, ceva de genul "va rog daca puteti dati si voi un click si sper sa va placa" de exemplu). Succes :*

| elleme a răspuns:

Pur şi simplu făţi publicitate.
Intra pe mess şi timite mesaje sau eu ştiu thinking Pui la hi5. Şi o să-ţi apara cititori.
Ca la vedete. Dacă o vedetă promovează o carte se duce la orice emisiune ptc. dacă nu îşi face publicitate nimeni nu eu va citi.
Blog Cunoscut? thinking
Eu cred că nu trebuie să fie cel mai cunoscut atata timp cand cineva este interesat şi că îi place blogul tau.
Funda? big grin

| iulia_4621 a răspuns:

Da adresa c blogul tau si spune-le celor la care l dai sa il deamai departe, damil si mie plese