| Astasunt a întrebat:

As dori sa imi iau o placa de par care sa imi protejeze parul cat de cat, sa indrept parul repede cu ea si sa imi tina parul drept mai mult de o zi.

5 răspunsuri:
| maryangelll a răspuns:

Eu am placa de la rowenta si este ft buna.

| CrisAvon a răspuns:

Buna!
Placile de la Remington sunt foarte bune, iti indreapta foarte bine parul si iti ramane parul drept pana te speli pe cap.
Iti recomand ca daca iti indrepti parul sa folosesti un ser pentru par, iti va proteja parul impiedicandu-l sa se deterioreze.
Daca totusi nu vrei sa folosesti ser pentru par atunci macar foloseste o masca de par hranitoare cum ar fi cea de la Avon din gama Planet Spa cu extract de masline. Eu o folosesc de 2 ani de zile de cand am inceput sa-mi indrept parul si nu am avut niciodata probleme cu caderea parului sau arderea lui - arata chiar mai bine decat inainte cand nu mi-l indreptam laughing

| ScumpiKxoxo a răspuns:

Pai placile de la rowenta sunt foarte bune...am si eu una si imi tine parul drept pana ma spal pe cap si faza e k nu este dect 100 - 200 lei si o poti gasi in real la altex. cel putin eu de acolo am luat-o
sper ca te-am ajutat

| PinkSugar a răspuns:

Eu am placa de la Remington si este foarte buna o am aproape de 7*8 luni si iti indrepta parul foarte bine cam la 2 zile il indrept ..si folosesc sampon de la elseve si masca la fel samponul arata maro este pentru indreptat... uite asta este placa http://www.google.jo/......tp?/imgres r:2, s:0&biw=1024&bih=643

| temugin a răspuns:

Inainte de toate, nici o placa nu iti protejeaza parul! doar ca unele il distrug mai mult decat celelalte.
Daca vrei sa-ti iei, totusi, nu iti lua unele foarte ieftine si daca gasesti din aia cu reglare de temperatura ar fi perfect.