| Fabiana2R a întrebat:

As dori sa raspunda mai multi baieti la aceasta intrebare: cum preferati fetele? parul tuns scurt, mediu sau lung?

Răspuns Câştigător
| DaveMustaine a răspuns:

Sunt fata si totusi as dori sa-ti raspund la intrebarea asta. Daca un baiat te place cu adevarat atunci coafura este mai putin importanta. Poate s-a indragostit de ochii tai si automat ii va placea si parul tau.

7 răspunsuri:
| BiaBby a răspuns:

Nu sunt baiat dar din cate stiu baietii prefera fetele cu parul mediu lung happy

| xxxCARBONxxx a răspuns:

Mie imi plac cele cu parul intre mediu si lung. Cele cu parul scurt seamana a baieti.

| Popnd?uIR?t?cit a răspuns:

Cu capul pe umeri. Dar nici chiar tunsa 1.

| AlExAlExAnDrU a răspuns:

Prefer fetele cu parul lung happy pentru ca pot sa ma joc in el big grin

| bozoglud a răspuns:

Lung

| MeGusta23 a răspuns:

Intre mediu si lung...mai mult lung

| oxana2 a răspuns:

Mie imi place lung si iubitului meu la fel imi zce uneori ca daca ma tund nu mai vb cu mine o saptamana glumeste doar deci ascultama lung dar daca ai iubit intreaba-l pe el sau intreabati colegele despre parerea iubiti lor! Funda please