| Peltea_Madalina_1997 a întrebat:

As dori sa stiu ce vopsea de par sa folosesc. Vreau o nuanta de blond deschis care sa fie stralucitoare si sa reziste cat mai mult posibil. Va rog sa imi recomandati ceva ce ati folosit deja. Va multumesc.

3 răspunsuri:
| ladydaianne a răspuns:

Încearcă decolorantul, are efect permanent. Pentru aplicarea lui însă îți recomand să mergi la un salon.

| GeooGeorgianaBotea1996 a răspuns:

Vopestete cu un blond cenuşiu eu am fost aşa dar m-am vopsit roşcată că aşa îmi stă mai bine

| Ciuffy23 a răspuns:

Eu tocmai m-am vopsit cu un " blond cenusiu perfect" asa se numeste ..sa sti ca e frumos nu e nici prea deschis dar nici inchis.te sfatuiesc sa mergi la un coafor, am incercat si eu cu vopsele acasa si mi-a fost praf parul, cum e poza din avatarul meu, era foarte despicat Acum sunt asa https://www.google.ro/......ps?/search :*