| dedfgv a întrebat:

As dori si eu niste trucuri pentru imi creste unghiile repede... vreau sa ajunga cam asa http://unghiifalse.com/......hiilor.jpg ...precizez ca unghiile mele erau cam tot timpu asa dar din cauza ca am facut curat in casa mi s-au rupt si a trebuit sa le tai

3 răspunsuri:
| diidii a răspuns:

Fa tratament in fiecare zi timp de o saptamana cu zeama de lamaie sau ulei de masline incalzit putin. Tine unghiile timp de 10 minute in tratamentul pe care il alegi si o sa-ti creasca.winkingLa mine a mershee heeSper ca te-am ajutat :*funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau poti incerca cu http://ro.oriflame.com/catalog-images/product/global/13617_1.png e un produs de la oriflame...pentru mine a mers:)

| SVD a răspuns:

In revista AVON exista niste produse:
1.Tratament pentru cresterea unghiilor 14, 99 lei
2.Intaritor pentru unghii cu straluciri perlate 14, 99 lei
Sunt foarte bune si merita incercate. Poti sa comanzi si online daca vrei.Si un sfat:nu-ti mai da cu oja 1 luna si curata unghiile cu spirt si taie-le zilnic scurt, astfel incat sa nu intre mizeria. Dupa 1 luna lasa-le sa creasa si vei vedea ce sanatoase si frumoase vor fi.