| geanina3 a întrebat:

As dori un creion de sprancene, nuanta inchisa (negru) sa fie rezistent si sa nu dea accent de pictat. si inca o perie ca sa il intind sau niste sfaturi despre sprancene si pentru a le face mai dese pe cale naturala. funda+vot!

Răspuns Câştigător
| miha90z a răspuns:

Eu folosesc de la Bourjois si sunt f multumita de el. http://www.bourjois.fr/catalogue/maquillage/yeux/sourcils/sourcil_precision

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @isabela! http://www.charm.ro/......24ore.html
O zi cu zâmbet să ai!

| EmaS a răspuns:

Ca sa-si faca sprancenele sa arate cat mai bine, Eliza spune ca majoritatea femeilor au nevoie de doar trei lucruri: o perie pentru sprancene, un creion intr-o nuanta apropiata de culoarea lor naturala si gel de par. Periaza sprancenele in mod regulat pentru a stimula circulatia, accentueaza si acopera zonele cu fire rare cu creionul, trasand linii subtiri, care imita firul de par, apoi finiseaza cu putin gel de par pentru a fixa forma.