| Rose_2860 a întrebat:

As putea gasi in farmacii decapant pentru par? Daca nu, de unde as putea lua? As vrea sa imi fac singura acasa si nu stiu de unde pot cumpara...

2 răspunsuri:
| MariuZ a răspuns:

Incearca in farmacii, saloane de infrumutesare (coafor, whatever). Dar si prin magazinele specializate pe cosmetice si vopsele de par. Bafta!

| MariuZ a răspuns:

Incearca in farmacii, saloane de infrumutesare (coafor, whatever). Dar si prin magazinele specializate pe cosmetice si vopsele de par. Bafta!