| sweetale12 a întrebat:

As vrea sa am parul drept, dar fara placa! Exista ceva metode simple si fara sa-mi ard parul?

8 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Idei fixe cu arsul parului.parul se arde doar daca folosesti placa intr-o veselie de nu stiu-cate ori pe zi.metode naturale nu cred ca o sa gasesti.

| Laura0 a răspuns:

Da,sunt anumite creme pentru par cu care te dai inainte sa te indrepti cu placa, sau cand e ud iei o perie un feon si ti-l indrepti cu peria, pur si simplu il pieptani

| TeooSmilee a răspuns (pentru Laura0):

E bine sa-l lasi asa cum il ai

| Deea236 a răspuns (pentru Laura0):

Aaaa, dar nu spui ce fel creme de par inainte de a placa?

| Laura0 a răspuns:

Aa,sau incearca cu creme pentru par

| Laura0 a răspuns:

Nu stiu, eu nu folosesc am auzit la alte fete ca folosesc creme speciale, cauta pe net

| adelinna21 a răspuns:

Foloseste un balsam de par de la nivea.iti lasa parul drept si nu iti mai trebuie placa.nivea straihgt and easy.pentru par drept

| qAndrada a răspuns:

Poti sa te duci la coafor si le spui sa iti faca drept permanent.