| OanaBeautiful a întrebat:

As vrea sa comand urmatoarele produse de la Oriflame (catalog 5 ) :

*Rimel Volume Build (black)

*Fard de pleoape duo (Brown/Beige)

*Ruj pentru volum Oriflame Beauty Smoky Collection (nude).

As vrea sa stiu ce parere aveti despre aceste produse (cu argumente PRO sau CONTRA -depinde ). :* :X :*

2 răspunsuri:
| BiaBby a răspuns:

Asta-i intrebare? Domnisoara te plictisesti rau de tot... iti comanzi ce iti place si ce ai nevoie ...sincer ce intrebare mai este si asta thinking

| OanaBeautiful explică (pentru BiaBby):

E o intrebare ca oricare alta, daca nu te intereseaza si n-ai chef sa raspunzi nimeni nu te obliga...