| LolNope a întrebat:

As vrea sa imi iau si eu niste cizme de vara(impletite cumva).

La ce ar merge si cam cat de rezistente sunt, cum sa le pastrez?

Cam ce culoare sa imi iau, eu as vrea mov sau albastre, insa orasul meu e mic si nu am gasit decat albe si negre si nu imi plac x(. Se poarta asa acum sau e doar ca e prea mic orasul meu si sa imi iau din alt oras?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe timpul verii este bine să lași pielea să respire, evitând formarea micozelor!
O săndăluță, un papuc în vogă te faci mult mai frumoasă!
Pa, pa.

| marianna17 a răspuns:

Sunt multe culori super faine.mov albastru.eu am pe negru si pe alb lungi si se aseaza super bine. daca le parfuiesti (pe alea nerge)le poti sterge cu un burete umed sau le dai cu crema. ira pe cele albe cu crema alba. funda

| L3MONADE a răspuns:

Da cumpara din bucuresti sau altele de care esti mai aproape