| alice25 a întrebat:

As vrea sa imi vopsesc varfurile blonde, ce credeti, s-a demodat? adica ar fi mai bine sa nu mi le mai fac? Vreau o parere sincera. Tin sa mentionez ca sunt satena.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vopseste-l la varfuri daca vrei sa faci o schimbare, demodat nu cred ca este pentru ca vad mereu fete cu varfurile vopsite

| neutrino a răspuns:

Daca fata iti permite, atunci poti trece linistita la treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mi le-as face asa daca juma din populatie are parul asa :)). Mie cel putin nu imi place sa am ceva ca altcineva. Dar faci cum vrei.
Poti opta totusi pentru un obre mai subtil https://www.youtube.com/watch?v=r6DnC_vhkwU

| Laura927 a răspuns:

Inca nu este demodat, dar vopsestele in tonul culorii pe care o ai deja ( exp. daca esti blond miere vopsestele in blond deschis, daca esti castaniu vopsestele saten ft deschis, daca esti vișinie vopsestele roșu mediu, înțelegi tu.)
Dupa părerea mea este de prost gust sa vopsesti vârfurile Blonde daca culoarea ta este negru!
Plus ca vine vara happy si se poarta mult vârfurile Blonde si suvite Blonde cu un aramiu deschis ( o sa ma fac si eu asa acus happy )
Daca vrei o schimbare cum tu esti satena le poti schimba cu maxim 3 tonuri mai deschis decat propriati culoare, părerea mea!
Cat de lung ai parul?

| Rebecca123 a răspuns:

Pai daca tu vrei si crezi ca ti-ar sta bine, nu vad de ce sa nu iti faic sincer nu conteaza ca s-a demodat sau nu tu faci ce iti place si cum te simti tu bine; deci parerea mea este sa ti le faci mai ales daca ai parul mai lungut happy

| alexadeea a răspuns:

Cum vrei, nu cred ca e demodat, dar eu nu mi as vopsi niciodata parul. Il iubesc asa cum e, sa mi l schimb ar insemna ca nu am incredere in cine sunt, fetele frumoase sunt cele naturale. sper ca te-am ajutat.

| alice25 explică (pentru alexadeea):

As vrea o schimbare, nu stiu ce sa ii fac deci m-am gandit sa il vopsesc doar putin la varfuri