| Asdffd a întrebat:

As vrea sa ma machiez. dar mi-e frica sa nu mi se intample ceva gen: sa-mi intre fard in orchi si sa nu mai vad o. O sau rimel.
sa-mi dea cineva filme sa vad. sau ceva.
si produse de la avon pentru. ochi caprui. [am 2 in clasa cu avonu`].
fundita.

6 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Ai gramatica prea avariata laughing DEIE!
cauta filmulete pe youtube. sunt cu sutele!

| Asdffd explică:

@anonim si daca intra cum il scot mi-e frica si cu demachiantu` sa nu intre in ochi cand ma dau cu rimel.

| Anduciu a răspuns:

Ia-ti un demachiant special pentru ochi o.O.Se gaseste la Plafar.

| Alinaga a răspuns:

Doamne cat am mai ras poti sa mi spui si mie ce inseamna sa -mi deie? DEIE?!?!?! sau nu vad eu bine? doamne fereste in ce limba scrii draga ca asta sigur nu este limba romana pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. in primul rand. ai putea sa urmaresti pe youtube sunt tot felul de tutorialuri despre cum sa te machezi etc., iar daca sti engleza e perfect. nu ai de ce sa iti fie frica de farduri. ele sunt prietenele noastre. blushing

ochii trebuie foarte bine pusi in evidenta asa ca alege nuante potrivite starii tale de spirit, stilului tau si nu in ultimul rand culorii ochilor tai. ai putea alege, nuante de roz, bleu, verde. in functie de preferinte.

dupa parerea mea produsele de la avon sunt destul de bune desi ai putea opta pentru produse ceva mai scumpe dar mai persistente si mai de calitate.

Sper ca am ajutat :*

| unvisalbnegru a răspuns:

Pai cauti pe youtube cum sa te machiezi si iti da filmulete