| adrian_7273 a întrebat:

As vrea sa ma tund ca Tarkan, cum arata el in aceste poze:
http://sumqayitinfo.azeriblog.com/......eri-10.jpg
http://dixata.org/uploads/posts/2008-07/1214986108_tarka n7.jpg

1. Ce parere aveti despre aceasta frizura?
2.Credeti ca este greu de aranjat si de intretinut aceasca frizura?

Multumes anticipat!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Arata super! big grin love struck In general Tarcan a fost mereu pe placul meu.winking smug big grin Foarte multa lume il simpatizeaza, asa ca si tu vei avea un succes la fete si mai mare decat pana acum.winking
Da, va trebui sa petreci ceva timp in fata oglinzii, dar daca crezi, ca vei avea rabdare, indemanare necesara, ca sa te aranjezi zilnic asa, o sa arati super, cu toate ca habar n-am cum arati, dar banuiesc, ca din start ai ales aceasta freza, pentru ca ai motive intemeiate sa crezi, ca ti-ar sta bine.winking
Bafta, Adrian! peace signwinking

| Crs a răspuns:

Da. Chiar imi place frizura.
Nu cred ca este chiar asa greu de intretinut. 5-10 minute cat ii dai cu spuma/ ceara/gel sa ciufulesti un pic parul.Cu timpul o sa inveti cum sa iti faci parul si nu va mai dura asa mult sa ti-l faci. kiss

| cristina a răspuns:

E super

| Derye a răspuns:

Ah... daca vrei sa ai succes la fete iti sugerez o freza emo. Adica breton (nu pe ochi ca abia vezi sa scrii, iti zic din experienta personala) par mai lung blah blah blah!
http://files.myopera.com/......929134.jpg

Cam asa.
... cel putin la mine merge =)) desi nu asta a fost scopul meu.