| cokko a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc acasa, ciocolatiu si varfurile blonde, cam cum este antonia, credeti ca-mi v-a reusii? cum ma sfatuiti sa incep?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine, incepe prima data cu ciocalatiu apoi iti faci varfurile

| Lioиeѕѕ a răspuns:

Daca esti atenta, nu are ce sa mearga prost. Insa, nu uita sa testezi mai intai vopseaua (in felul asta eviti reactiile alergice). Si inca ceva, daca ai parul brunet si vrei sa il faci blond trebuie sa il decolorezi mai intai. Te sfatuiesc sa ai in vedere unele tratamente pentru ca toate aceste produse iti vor arde parul si va avea un aspect nesanatos.

| alepunky a răspuns:

Si eu m-am gandit la asta insa e un pic cam periculos sa iti decolorezi singura parul... cere ajutorul cuiva.