| alexutzzzzzzzza a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc roscata sau bruneta.am stat si m-am gandit ca brunetul m-ar maturiza mult la fata din cauza faptului ca am tenul deschis, asa ca m'a gandesc la roscat.as vrea un roscat mai inchis desi cred ca mi-ar sta mai bine cu unu' deschis:-? voi ce spuneti asta http://www.femei-moderne.ro/......oscat.jpeg saaaaaau http://shakira.3xforum.ro/img/pics/shakira.3xforum.ro/ok _5825.jpg?(precizez ca am tenul deschis si ochii verizi)

7 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Clar cruneta ti-ar sta super bruneta deoarece au spus ca ai ochii verzi.(pot primi o fondita daca este posibil?)love struck

| oana1 a răspuns:

Data fiind detaliile pe care le- ai dat despre tine, cred ca te-ar prinde perfect culoarea din poza(prima), dar ai grija, nuanta de roscat se mentine chiar daca vrei sa-ti schimbi culoarea dupa aceea.

| Madalina_6514 a răspuns:

Buna. dupa cum observ vrei o schimbare de look. m-am uitat la poza ta de profil si eu zic ca ti-ar sta mai bine cu acea culoare care o are fata de la rbd.parerea mea:X:X:X:X:X si da ffoarte binec u ochii tai verzi:X:X:X:*

| NoNameToday a răspuns:

Pai stii ca se spune. fata cu ochii verzi, alba la fata sh roscata e focoasahappy

asa ca. fa`te un roscat deschisbig grin
bafta:*

| vivalavida a răspuns:

Eu spun sa te faci roscata deschis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta
nu suport roscatele

| tpuguru a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine bruneta, deoarece am vazut cum arata parul roscat si nu arata bine, si mai ales ca ai ochii verzi.