| Hopeless97 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un ondulator de par si nu ma pot hotari intre remington S8670 si philips HP4698. Va rog ajutati-ma. Ce mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| parku a răspuns:

Remington e cel mai bun crede-ma are soramea si e jeniala costa cam tot atat dar are 36 luni garantie iar Philips 24

2 răspunsuri:
| Adișa_9127 a răspuns:

Philips este cel mai bunwinking. Chiar se merita si crede-ma ca nu conteaza garantia:-p.Este super bun si da rezultate ca si cum ai fost la coaforlove struck.Pa-pa si o seara frumoasa:*

| BughY a răspuns:

Eu iti recomand bigudiurile laughing) sunt cele mai ieftine