| AngelOnEarth a întrebat:

As vrea sa-mi mai deschid parul la culoare, dar as vrea sa incerc ceva natural. Stiti vreo metoda care functioneaza?
FundiX si voturi!kiss

8 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

Cu ceai de musetel happy. Te dai de 5-6 ori. si se deschide parul in 2-3 nuante. Bafta :*

Răspuns utilizator avertizat
| Gabriela2 a răspuns:

Eu am auzit de musetel

| AngelOnEarth explică (pentru Gabriela2):

Am auzit si eu ceva de musetel. Imi surade ideea. Ai putea sa-mi dai mai multe detalii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy cu apa oxigenata!:X eu am incercat si am parul aproape blond:X si il aveam brunet.

| AngelOnEarth explică (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa par oxigenata.laughing De fapt, nu vreau sa mi-l deschid atat de mult. Vreau ceva frumos.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AngelOnEarth):

Ok am inteles happy atunci incerca cu ou (albus+galbenus) si deschide dar mai putinwinking

| AngelOnEarth explică (pentru anonim_4396):

Ok. Dar imi poti spune cum trebuie aplicat? Inainte sau dupa spalare? De cate ori pe saptamana?