| Ирина19 a întrebat:

As vrea sa-mi schimb un pic forma parului.Am avut breton si mi-a crescut cam pana mai jos de fata, lungimea parului ii pana la jumate de spate.Ma gindesc sa-mi fac breton intr-o parte in scari sau nu stiu, ce m-ati sfatui? Accept orice in afara de breton drept pentru ca am avut si nu-mi mai place.

Va multumesc!

3 răspunsuri:
| AceeashiBrunetta a răspuns:

Fa-ti breton pe o parte happy dar nu foarte scurt

| xOneTwoThree a răspuns:

Pai eu sunt tunsa in scari fara breton daca vrei sa te faci ca mine o sa iti stea binewinking.Sau daca vrie in v in spatewinking

| Sellena_4766 a răspuns:

Pai iar breton?! mai bine incerci ceva mai nou; d