| sy46 a întrebat:

As vrea sa port la o ocazie pantofi cu toc inalt (in jur de 10cm); fac piciorul frumos, insa am inaltimea de 1.79m.
Prea mult, sau?

Nu imi plac pantofii cu toc mic sau mediu(5cm).

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa porti ce tocuri vrei. Iar cu cat vor fi mai inalte (maxim 11-12 cm) cu atat mai mult vei arata ca un manechin adevarat. E de bine, nu crezi?!winking Si eu sunt destul de inalta si consider ca tocurile imi pun si mai mult in valoare calitatile, in nici un caz nu ma dezavantajeaza. Bafta!winking

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mersi!winking Ma bucur ca am putut sa-ti fiu de folos! day dreaming

| anad a răspuns:

Faptul ca esti inalta(ce va mai invidiez ca eu sunt mai miniona!) nu are de ce sa te impiedice sa porti tocuri! Trebuie sa se potriveasca cu tinuta si sa simti tu ca-ti sta bine si iti plac, indiferent cat de inalte sunt!

| lays a răspuns:

Eu am 1. 78 si am purtat la nunta fratelui meu tocuri.chiar am fost admirata.am avut si o rochie de printesa foarte frumoasa. daca stii cum sa le porti, nu conteaza cat de inalte sunthappynumai sa nu fii mai inalta ca iubitul tau.in caz ca te duci cu el.eu am fost singura din fericire la nunta.ca altfel.nu vreau sa stiu cum ne statea.laughing)

| Lorelai a răspuns:

Da e prea mult. Ma intreb oare nu esti mai inalta decat prietenul tau pe tocuri?laughing Daca esti si slaba, nu arati prea bine la 1. 80, incearca si toc mediu sau deloc. Nu trebuie sa fii osedata de anumite lucruri.

| Noname_6326 a răspuns:

Depinde si de greutatea pe care o ai, sa nu fi foarte slaba, daca nu esti este foarte bine ca vrei sa porti toc inalt

| nona14 a răspuns:

Mai bine cu toc mediu, parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1. 72 si prietenul meu 1. 65 si ma tot gandesc ce tocuri sa-mi iau la un banchet la care mergem impreuna ma poate ajuta cineva?