| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa-mi impletesc si eu doua codite in ambele parti la fel ca Maite Perroni din Triumful dragostei daca a-ti auzitbig grin.Multumeschappy

2 răspunsuri:
| iFollowRivers a răspuns:

Faci cararea pe mijloc cu un piaptan mic si subtire, apoi apuci din partea din fata doua suvite, si incerci sa le impletesti. apoi cand ajung la spate, le prinzi cu un elastic mic. daca nu poti sa le impletesti, poti sa le rasucesti, si va arata asemanator.sa apuci suvite subtiri! succes

| MaiteHoney a răspuns:

Uite aici cum sa-ti faci : http://www.youtube.com/watch?v=EhlTcfvuKZo