| RAY a întrebat:

As vrea sa stiu sa porti trening mai este la moda in oras?
si daca se merita sa scumperi din polisteron?

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu, lol, nu a fost la moda niciodata, doar pentru cocalari. Treningul se poarta la sala, pe stadion etc

| SLS a răspuns:

Eu cred ca a fi la moda inseamna a purta ceva care ti se potriveste, te avantajeaza atunci esti la moda nu daca porti ochelarii nu stiu de care ce nici nu sunt faini si nici nu iti sta bine cu ei. Poti sa porti trening in oras daca il porti asa incat sa te avantajeze si sa stea bine pe tine.Acum asta e parerea mea tu fa ce vrei.

| RAY explică (pentru SLS):

Da sunt de calitate, adica nu se rup dupa 2 zile?

| SLS a răspuns:

Nu cred ca se considera caine insa sunt acei baiei care umbla dupa prietenele lor ca si cainii dupa stapan