| Sapphire a întrebat:

Asa cum pe profilul fiecaruia apare ce voturi a dat in ultimele zile, propun un submeniu sau nu stiu cum sa ii zic pentru a vedea cine si ce voturi da raspunsurilor noastre.
Vin cu propunerea asta pentru ca eu in ultimele zile nu am mai postat pe site nici un raspuns dar vad ca pe zi ce trece rank-ul imi scade de la 513 iar azi la 523 si nu am chef acum sa caut prin toate raspunsurile mele sa vad cine e idiotul care imi tot da voturi proaste aiurea.
Voi ce parere aveti? Imi cer scuze ca postez aici intrebarea dar e cea mai vizualizata categorie. happy

4 răspunsuri:
| Aly64 a răspuns:

Eu sunt de acord cu tine
Nici mie nu imi convine sa caut prin toate raspunsurile sa vad cine a dat voturi aiurea

| pwp a răspuns:

Eu te sustin!
Succes!

| PanteraRozz a răspuns:

Te sustin happy

| BubuLina999 a răspuns:

Da si eu sunt de acord