| Classy a întrebat:

Asa, la ultima intrebare cum sa scap de suvitele blonde m-am convins...trebuie sa mi le vopsesc intr-o nuanta asemanatoare cu nuanta parului meu (saten inchis) cam ceva de genul: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0 Va rog sa imi recomandati o vopsea buna, cam sa dea acest rezultat de nuanta, si sa imi raspunda cei care au folosit-o va rog :-* Marca, denumire nuanta si daca se poate unde se gaseste si pret. mersi mult funda :o3

1 răspuns:
| Diannna94 a răspuns:

Palette si o gasesti la orice magazin si te uiti pe cutie ce nuanta ti se potriveste