| LittleCreepyGirl a întrebat:

Aseara am castigat impreuna cu mai multe prietene o sedinta foto. Chestia e ca nu stiu cu ce sa ma imbrac. Locatia fiind un Cafe -Club. Idei? Daca se poate si pentru make`up big grin

Răspuns Câştigător
| CookieMonster_2676 a răspuns:

Hhm.
*daca vrei ceva mai feminin poti incerca o rochita inflorata,dres colorat,jacheta din denim si pantofi cu toc (stiu ca e cam frig pentru astfel de haine dar banuiesc ca te schimbi acolo)
*Daca vrei un look mai elegant poti opta pentru o camasa alba,pantaloni inchisi la culoare, balerini si o esarfa colorata
*Daca ideile de mai sus nu ti-au prea placut si esti o persoana care se imbraca mai lejer poti opta pentru un tricou cu imprimeu, cardigan colorat si blugi skinny

3 răspunsuri:
| trăncănici a răspuns:

Şedinţele astea foto,se termină de obicei cu filmări porno! Îmbracă-te sumar, cît se poate de sumar. Dacă se face întrecere la dezbrăcat, măcar să te alegi cu un trofeu!

| LittleCreepyGirl explică:

laughing Aici nu se intampla asa ceva.Ii cunoastem pe fotografi care sunt mai mari decat noi cu 2 ani.Iar parintii mei ii cunosc pe parintii unuia dintre ei.E o firma serioasa care face albumele de clasa a 8`a laughing

| trăncănici a răspuns:

Dacă e şedinţă memorială, atunci îmbracă-te decent.