| Andre a întrebat:

Astazi imi fakk pierce in ureche si am si eu o intrebare. daca nu il port 3-4 saptamanii se astupa gaura? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Chlo a răspuns:

Depinde daca in crantz sau in lob. In lob prima data trebuie sa lesi sa se vindece si sa se faca gaura sa fie frumos, sa arate bine, apoi daca il scoti vreo 3-4 saptamani nu are nimic. Daca e in crantz, sfatul meu e ca dupa ce ti l'ai facut sa in porti un timp mai lung si apoi sa il dai jos in caz ca vrei, dar cel mai bine e sa nu-l dai jos deloc, decat maximi 30 min. Sper ca te'am ajutat. Succes :*

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Cam da. Trebuie să se vindece foarte foarte bine ca să nu se astupe atâta timp happy Şi o vindecare completă, chiar şi pentru o zonă ca urechea, poate dura chiar şi juma de an.

| BettyEllA a răspuns:

Se astupa si daca nu il porti o saptamana. deci.da. se astupa. happy

| Baie1eL a răspuns:

Gaura nu se astupa dar vei putea baga pirce-ul cu o oarecare dificultate, Funda?