| anonim_4396 a întrebat:

Ati auzit de epilatul cu zahar? Care e procedura exacta?

11 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

MAi sa fie... ce dracovenie... inceraca sa faci cera din zahar si poate o merge

| marsy a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva laughing dar totusi mi-e interesant. Este cineva care cunoaste reteta mai bine? :*

| just4fun_8801 a răspuns:

Acceasi ca la epilatul cu dulceata de visine...

de unde le scoateti asa peste noapte nu pot sa-mi dau seama...

| ejaxz a răspuns:

Ce chestiehappy

cine stie... poate trebuie sa topesti zaharul...la fel ca si ceara
...habar n-am
nu incerca pana nu stii exact ce trebuie sa facihappy

| LaR1sA a răspuns:

Zahar?
Cu sare din aia grunzoasa ai incercat? Sau cu. tarate de grau...Merge sigur! Incearca. poate devii om de stiinta.descoperi noi metode practice de epilat! Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am auzit de asa ceva straight face
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E bun ca ramane dulce pielea! dupa epilat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu despre epilatul.cu zahar.:/

| RoX1 a răspuns:

Sincer, chiar nu am auzit! dar prefer sa nu incerc.big grinbig grin