| AlisonDi a întrebat:

Ati folosit cosmetice de la Elf, in special tusul pentru ochii? Ce parere aveti despre ele?

2 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Da, inca folosesc. Primerul e fine, tus am avut waterproof (si inca il am de fapt) acum vreo 2 ani si inca functioneaza si e chiar fain. Iar o colega are tus cu pensulita de vreun an de zile si e foarte multumita de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt cele mai bune produse dupa parerea mea. am folosit si eu mai demult. dar le-am schimbat.