| thevampirediariesfever a întrebat:

Ati folosit cremele de la Bioten sau de la Elmiplant? Sunt bune? Ce efecte au asupra tenului gras?

3 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Eu folosesc de la elmiplant si sunt destul de multumita
http://www.elmiplant.com/ro/Hidratare/Crema-Hidratanta-Anti-Imperfectiuni
fata de alte creme si lotiuni parca mai priit mai bine

| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Cele de la Elmiplant sunt foarte bune, dupa o saptamana si ceva se vad rezultatele. A aparut recent o crema noua pentru tenul gras de la Elmiplant ( e intr-un tub verde) si e foarte buna ( eu sunt foarte multumita de ea).

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Cele de la bioten sunt de bisexuali iar cele de la elmipant sunt pentru Elsmug