| anonim_4396 a întrebat:

Ati folosit henna pentru par? Vreau sa stiu ce efecte a avut, cum ati folosit. Am auzit ca vopsitul cu henna sau tratamentul cu henna incolor este foarte benefic pentru par daca este 100% naturala. Voi ce parere aveti, si de care ati folosit?

Răspuns Câştigător
| maria999 a răspuns:

A folosit o prietena de-a mea henna negru. Eu am facut-o. E sanatoasa pentru par nu afecteaza cu nimic pentru rezultatul dorit trebuie s-o ti in cap cateva ore nu e ca la o vopsea obisnuita. Henna miroase destul de urat asa ca sfatul meu e sa ai grija pe cine rogi sa te dea ca sa nu moara pe acolo laughing

| Mariusika_Marius_1999 a răspuns (pentru maria999):

Foarte bun raspunsul big grin

| maria999 a răspuns (pentru Mariusika_Marius_1999):

Mersi :3 big grin

| anonim_4396 explică (pentru maria999):

Asta am auzit si eu ca miroase cam neplacut, dar poate pe mine nu ma va deranja prea mult. Si cum a iesit? E multumita de rezultat? Cat a tinut culoarea?

| maria999 a răspuns (pentru anonim_4396):

A iesit bine dupa ce a stat cateva ore cu henna in cap. Cu cat stai mai mult cu atat iese mai bine culoarea, mai accentuata. I-a tinut vreo 2 luni dupa se observa diferenta la radacina (tin sa mentionez ca ea nu se mai vopsise cu nimic inainte)