| biancadaniela a întrebat:

Ati folosit peria rotunda de coafat de la Avon? Daca da care a fost rezultatul? Intradevar este posibil sa iti indrepte parul?(cat de cat)

Răspuns Câştigător
| Elly_8212 a răspuns:

Da...eu am parul ondulat natural, si chiar da rezultate! Nu este ca si cum ti l`ai indrepta cu placa, dar arata foarte bine. big grin

2 răspunsuri:
| bucurteodora a răspuns:

DA iti indreapta cat de cat parul daca sti sa o folosesti dar mai bine daca chiar vrei parul drept in recomand placa de indreptat parul care sincer arde parul

| pytyk a răspuns:

Mda.oleaca oleaca da aproape ca orice perie.