| Messyhair a întrebat:

Ati incercat Fiole cu Extract de Zmeura + AHA? Sunt pentru tenul cu puncte negre si pete.Este bun?
http://www.naturaplant.ro/......a_plus_AHA

1 răspuns:
| J0hn a răspuns:

Interesanta chestie asta cu zmeurahee hee suna dulcehee hee. dar iti zic un tratament mai eficient. un ibric de ceai de mustel un prosop sau un cearceaf in cap stai sa iti intre aburii in piele asa vreo 5 min si dupa ce ti s-a inmuiat fata te freci usor cu malai amestecat cu bicarbonat in locurile cu puncte negrewinking dupa te speli cu multa multa apa rece unde sa inrosit. papa :*